Clienții noștri
Noi am dori sa va informam ca noi am primit colet, si va multumim foarte mult. Tut e splendida!!! Noi vom contcta cu d-ra in curind in privinta de o comnada noua Maria Stylianou DANZANTE The Dance Boutique Ltd CYPRUS 11.02.10
Eu am decis sa va spun niste noutati bune. Fiica mea a intrat in Top 12 la semifinal la concurs YAGP. Noi am atasat la acest e-mail o poza cu fiica mea in acest costum splendid. Multumesc Jhoanne 11.02.10
M-a asteptat cea mai admirabila surpriza, cind noi cu fetele mele ne-am intors de la balet. Coletul din Moldova! Toate 3 costume sunt splendide si se protrivesc perfect!!! Fetele mele astept cu nerabdare repetitia lor de mine. Costumul Giselle pentru fiica mea ce mica asa e-a placut, ca ea nu a vrut sa se-l dizbraca. Ea imiediat a inceput sa danseze variatia ei in acest costum. Ea ma saruta si ma multumea toata seara! Eu predau mai mult de 20 de ani, si singura am dansat in trecut, dar nici o data nu am vazut atit de admirabila, si fericita reactia la costum! Ea il iubeste, si eu tot! Va multumim inca o data pentru costumele d-ra! Noi suntem atit de fericiti! Multumesc, Diane Withee, 10.02.10
Noi am primit costumul pentru Genel Vinerea trecuta. Va multumim mult pentru ca ati creat atit de frumos costum pentru primul concurs. Genel si profesoara ei de balet au fost admirati de costum. Va multumesc Eugene Querido Ianuarie, 27
Noi am primit costumul aceasta saptamina si el este foarte frumos Jerri Bain, 16 ianuarie, 2010
Noi am primit tutu ieri! Ea sede foarte bine si fata mea era foarte admirata! Ea va dansa rolul Raymonda la YAGP in luna viitoare? Si tutu a sosit in timp pentru perfomanta ei, care va avea loc saptamina viitoare. Invatatoarea eitot apreciat tutu. Va multumim foarte mult, eu apreciez, ca d-ra ne-ati contactat des pentru niste clarificari si verificari si ati efectuat tutu atit de repede. Mea placut sa colaborez cu d-ra. Cu anul nou! Carol Moore, 16 ianuarie, 2010
Ieri, pe data de 11 Ianuarie noi am primit costumul. El este absolute de frumos! Megan ia placut costumul si ea nu are rabdare sa danseze pe scena in el. Indata cind vom avea o fotogarafie buna, va vom trimite. Va multumim foarte mult pentru rabdare dvs. cu noi – cu dimensiuni, etc. 13.01.10
Noi am primit tutu si ea este foarte splendida! D-ra iar ati efectuat costumul splendid, si balerina mea este foarte agitate innainte de a imbraca pe costum. Va multumim, Lisa 07.01.10
Noi am dori sa va informam ca am primit tutu pe data de 23 decembrie, si ea este PERFECTA! Va multumim inca o data pentru profesionalizmul si cortezia d-ra. 06.01.10
Costumul e frumos si sede foarte bine! Christy, 6 decembrie, 2010, SUA
Va scriu sa va spun ca am primit parura pentru Lebada, care este minunata! Va multumesc mult!! Aceasta a fost o plăcere absolută de a lucra cu dvs.. Răspunsurile dvs. sunt întotdeauna atât de prompt şi politicos. Şi eu sunt încă surprinsa cu cât de repede am primit expediere! Eu cu siguranţă voi face comenzi la dvs. in viitor! Cu stima, Michelle, 5 ianuarie, 2010, SUA
Noi am primit tutuuri astazi. Tutu vialeta este splendid! Jhoanne, 5 ianuarie, 2010, SUA
Am primit colet la 24 decembrie, si n-am fost in oras din cauza sarbatorilor, deaceea am uitat sa va trimit scrisoare. Suntem foarte agitate de tutu de ballet, ea arata minunat in tutu. Noi suntem multumiti voua pentru deservire a clientilor, si o sa recomandam Compania altora. Va multulim foarte mult , aceasta este experienta noastra de dans. 02.01.10
Tutu a ajuns si absolut minunata! Dvs. ati luat in considerare toate doleantele fiicei mele, si insusi lucrarea este perfecta! Ea cu nerabdare asteapta, cind o sa-l imbrace la YAGP. Va multumesc pentru livrare rapida. Eu cu fiica mea suntem incintati! Cu Anul Nou pe Dvs. si pe toti lucratari a lui Benefis. 04.01.10
Tutu a ajuns intr-o stare perfecta! El este cu mult mai frumos decit ne-am imaginat! Sabrina cu placere il priveste pe catalogul Dvs. Eu il voi adduce la ballet saptamina aceasta si la YAGP, ca sa-l vada si altii. Va multumesc inc-o data si La Multi Ani! 02.01.10