Clienții noștri
BUNA SEARA Am primit ieri 04.12.2009 pachetul de la dumneavoastră, toate lucrurile sunt superbe, iar fetiţei ii plac foarte mult. Vă mulţumesc foarte mult şi vă doresc sărbători fericite şi cu toate că este mai devreme ,,un an nou fericit"!!! Cu stimă Braica Simona - Ionela 05.12.09
Va multumim foarte mult. Tutu este atit de minunata, si frumoasa. Suntem foarte bucurosi. Va multumim mult. Cu stima, Karin Praher, 04.12.09
Eu numai am primit tutu si totul e perfect! Ea este foarte frumoasa si sede foarte bine! (Eu pot sa rasuflu imn ea!) Va multumesc pentru servis bun. Eu am primit tot in timp pentru performanta! Si sunt foarte bucuroasa! Multumesc pe tot colectivul d-ra si sarbatori fericiti! Canada, 04.12.09
Coletul a ajuns ieri seara. Va multumim pentru ajutorul dvs., jacheta este intr-adevar frumoasa. Fiul meu, George, a fost foarte emotionat si jacheta i s-a potrivit minunat. Cu siguranta voi face noi comenzi la dvs. Va doresc numai bine, Cindi Cindi Bush, Australia, 28 noiembrie 2009
Rochia tutu numai ce a sosit si este nemaipomenita, nu am rabdare sa o vad pe fiica mea. Sunt sigura ca o va placea. Va multumesc mult. Cu respect, Andrea Valletta, SUA, 25 noiembrie, 2009
Eu am primit tutu astazi! Ea este facuta minunat si sta foarte bine! Va multumesc foarte mult! eu intradevar vei recomanda compania Dvs. profesoarei mele si ii vei arata catalogul, care ati adaugat. Va multumesc inca odata! 04.12.09
Noi am primit rochia splendida saptamina trecuta. Va multumim foarte mult pentru livrarea rapida! Cu stima 24.11.09
Am primit costumul. Imi place. Şi dansatori sunt, de asemenea, foarte mulţumit. Carol Zagar- The Zagar Family Allegro Dance Theatre
Eu am primit coletul pe data de 7 octombrie. Va multumesc pentru serviciul d-ra rapid!! Ce de frumos este costumul! Broderia este extraordinara. Eu am avut placerea sa primesc catalogul d-ra. Cu respest, Lucy Chang SUA, Hawaii, 20 noiembrie
Noi am primit ambele costume. Va multumim foarte mult pentru ajutorul in efectuarea costumului Harlequinade in conformitatea cu design-ul meu personal. Perfomanta fiicei la YAGP in acest an va fi foarte speciala. Noi sintem foarte bucurosi si va multumim inca o data. Nancy Bradley, the 20th of November
Am fost uimita de compania dumneavoastră şi modul în care mă ajutati cu comenzi. Va multumesc mult. 19.11.09
Esmeralda costum a ajuns şi este absolut frumos! Acesta este exact ceea ce de ce am gindit, un frumos, unic si foarte bine executat. Aveţi cei mai talentaţi designeri, designeri de modă şi cusătorese - ele sunt minunate şi au făcut o treabă frumoasă fantastic! Vă rugăm să spuneţi-le cît de mult sunt impresionată. - - Vă mulţumesc foarte mult, fiica mea este foarte bucuroasă şi vrea să acţioneze în aceste şi tutu i se potriveşte perfect. Tutu pentru repetiţii de balet este, de asemenea frumosă. Vă mulţumim din nou, acest Tutu este al 5-lea din Benefis (plus 2 Fuste de balet de repetitii), şi ele continuă să fie mai mult şi mai frumoase! Toate cele bune, Kelly si Christina Ricucci
Am primit astazi costumele si ele sunt frumoase. Se potrivesc ca manusa si sunt intr-adevar nemaipomenite. Va multumesc mult pentru totul! Cele bune, Jessie Bonanno, SUA, 27 octombrie 2009
Concursul e finisat. Saskia a fost frumoasa, antrenorul ei a ramas multumit. O multime de oameni au intrebat cine a facut costumul si eu i-am spus. Consider ca era locul potrivit pentru a va inmulti clientela. Voi fi bucuroasa sa primesc raspuns aformativ de la dvs. Va rog, sa gasiti citeva poze de la competitie, atasate la scrisoare. Cu respect, Gudrun Gudrun Borchert, Republica Ceha, 21 octombrie, 2009
Am primit coletul cu costumul Scufitei Rosii. Va multumesc mult. Costumul este nemaipomenit. Fetita mea arata foarte bine in el. Chiar as dori sa va trimit pozele copilului in costum, ca sa vedeti ce s-a primit, insa nu am reusit pina-cind sa fac pozele. Este atit de placut sa colaborezi cu dvs. Sunteti intr-adevar magicieni. Va multumesc mult inca o data. Cu respect, Елена Ештокина, Rusia, 21 octombrie, 2009