Clienții noștri
Buna ziua Olga! Va multumesc pentru acest tutu frumos. Noi l-am primit inainte de Anul Nou si este minunat! Va multumim pentru ca ne-ati trimis atit de repede. Larisa are concursul acest week-end, si speram ca ea va efectua bine. Asteptam colaborare cu Dvs. in viitor. Va multumesc inc-o data si La Multi Ani! 04.01.10
Buna dimineata, Eu am primit tutu T0010 ieri. Tutu si cutie sunt perfecte. Ea se potriveste foarte bine. Va multumesc mult pentru o deservire excelenta si bunavointa. Cu sarbatorile, 29.12.09
Noi am primit costume si ei sunt mult mai frumoase decit noi am expectat. Va multumim mult, Vickie, SUA, 29 decembrie
Va ultumesc foarte mult pentru 2 tut splendid, noi le-am primit recent. Ca si 3 costume, pe care noi am comandat data trecuta, aceste sed perfect pe Leah si sunt tot asa de frumoase. Noi vom face inca o comanda la anul. Va multumim pentru tot, Cu stima, Olga Marcenco, 28 decembrie, 2009
Rochia a ajuns pe 24 decembrie. Avem antrennament în ea astăzi, şi este excelenta pentru fiica mea. Vă mulţumim pentru îmbrăcăminte de aceasta calitate. Sunt foarte bucuroasa! Toate cele bune, 28 Decembrie, SUA, 2009
Buna ziua Olga, Noi am primit costumul citeva saptamini in urma. Noua ne place costumul! Este executat atit de frumos, fiecare detaliu este present. Directorilor nostril si proprietarilor studioului de dans lui Viktor si Tantieanei ii place foarte mult! Sunt sigura ca studioul nostru vei face comenzile la Dvs. si in viitor. Cu Craciun ! Si va multumim pentru costumul frumos! Ne place foarte mult si desigur Solanei care il ii vei purta! Cu drag! 19 decembrie, SUA
Noi am primit astazi tutuuri noastre. Craciun fericit. Cu stima, Kim, 12 ianuarie, 2009, SUA
Eu am primit tutu si este minunat! Fusta este extraordinara! Va multumesc foarte mult! Roberta 17.12.09
Am gindid sa va sriu – ca noi am orimit tutu sie ea este frumoasa. Suntem multumiti si am avut o placere sa coloboram cu D-stra. Va multumesc, June Smith , USA, 17.12.09
Noi am primit costumul de culoarea albastra…. El este frumos si se potriveste perfect…. Va multumesc, Ольга, Stacey Bettes 15.12.09
Va multumesc mult! Am primit costumul in stare extraordinara si se potriveste perfect. Cu stima, Robbi Walberg 15.12.09
Ieri am primit costume. Ei sunt spectaculoase. Costumele se potrivesc perfect pentru Emily. Eu personal cred ca costumel de culoarea sampaniei cu auriu este cel mai frumos dintre cele care le-am vazut vreodata. Va multumesc inca odata. Promit ca voi trimite fotografii. Cu stima, Kathleen Ireland, USA,11.12.09
Multumesc frumos imi place costumul de scufita si fetita mea a avut mare succes cu el la gradinita. Va trimit doua fotografii cu fetita mea {scufita}de la serbare. Romania, 11 noiembrie, 2009
Va multumim din toata inima pentru ajutor. Noi am primit costumul care a depasit asteptarile noastre in orice fel. Este atit de frumos. Si de potriveste perfect. Am colaborat cu D-stra cu placere. Va multumim din nou. Cu stima, Nancy Bradley Zanesville, Ohio USA, 11.12.09
Noi am primit tutu. Ea e splendid!!! Ea straluceste! Va multumesc foarte mult. Lucru d-ra este de calitate superb! Еще раз спасибо. Всего хорошего, Christina Hartnet, USA, 04.12.09