Clienții noștri
Eu am primit rochia pentru fata mea Manon, el este foarte frumos. Eu sper ca ea o sa-I aduca succese. 23 martie, 2010, France
Numai ce am primit pe tutu si ia este minunata. Sant foarte ferecita si bucuroasa ca am colaborat cu compania Dumneavoastra Multumesc mult. Costanza Italia, 22 Martie, 2010
Numai ce a sosit tutu – se arata minunat. Multumesc pentru ajutorul Dumneavoastra Australia, 22 Martie 2010
Buna ziua, Marti am primit coleta. Scuzati datrn-am avut timp sa scriu Dumneavoastra. Costumul este minunat. Eu n-as fi putu imagina un alt costum atat de frumos pentru solo. Este perfect si imi sta comod si frumos. Eu na-m putut sa cre ca puteti sa-l ne livrati la timp- dar voi ati reusit! Eu am imbracat costumul azi la repetitie si am primit mai multe complimente si comentarii referitor la tutu. Intotdeauna o sa tin mult la rachia aceasta. Multumesc foarte mult Buna ziua, Marti am primit coleta. Scuzati datrn-am avut timp sa scriu Dumneavoastra. Costumul este minunat. Eu n-as fi putu imagina un alt costum atat de frumos pentru solo. Este perfect si imi sta comod si frumos. Eu na-m putut sa cre ca puteti sa-l ne livrati la timp- dar voi ati reusit! Eu am imbracat costumul azi la repetitie si am primit mai multe complimente si comentarii referitor la tutu. Intotdeauna o sa tin mult la rachia aceasta. Multumesc foarte mult! 15 martie 2010 Canada
Tutu a venit chiar acum si arata perfect! Sant foarte ferecita- si vreau foarte mult s-o arat fetetii metitei mele. Va multumesc pentru ajutorul dumneavoastra si pentru livrare rapida. Cand o sa avem nevoie de o tutu noua o sa adresam numai la compania Dumneavoastra. Mare Britania, 11 Martie, 2010
Am primit diadema azi dimineata si este perfecta si ne place foarte mult! Va multumim pentru ajutorul Dumneavoastra Zelandia Noua 10 Martie 2010
Eu am primit colet ieri. Costume sunt foarte frumoase. Totul este bine. Cu stima, Martin Germania, 10 Martie
Eu am primit colet astazi!! Kokosnik e foarte frumos!! Va multumim mult… SUA, 9 noiembrie, 2010
Buna seara Am primit marti pachetul de la dvs. Rochita este superba. O sa va timitem o poza de la serbare. Multumim mult! Valentin Sava 05.03.10
Fetele au masurat costumele – totul se potriveste perfect. Va multumim foarte mult. Nadejda Steiegelbauer, Austria, 19.02.10
Noi am primit colet astazi demineata. Ea e ca din poveste. Eu astept sa vad pe fetita mea in acest costume de balet. Nicky, 24.02.10
Astăzi noi am primit costumul şi el arată minunat Janet 23.02.10
Va multumim pentru costum frumos, care l-am primit azi. Cu stima, P. Liveras Cyprus, 20 Februarie
Trebuie să admit că de a surprinde pe mine este foarte dificil. Eu lucrez ca costumier profesional pe percursul de 20 de ani şi din cauza aceasta eu voi fi foarte pretenţios în cerinţele mele. Dar compania Dumneavoastră mi-a surprins foarte mult. Mi-a plăcut calitatea produselor şi maiestria efectuării a tuturilor. Faceţi lucrul Dumneavoastră minunat şi efectuarea comenzelor este întru-n termen perfect. Eu voi da o comandă, cănd o să lucrez cu un nou project deoarece nu am timp să cos costumele însuşi. Mulţumesc pentru lucrarea perfectă Dan, 16.02.10
Bună! - Ce plăcere! Am primit costumele astăzi şi sănt minunate. Mulţumesc pentru serviile perfecte. All the best, Joanne 15.02.10