Clienții noștri
Azi am primit tutu si noi suntem foarte -foarte bucurosi. Va multumim pentru tutu frumoasa si pentru ca a ajuns repede. Barb Ayton, Australia, 20 mai, 2010
Eu am primit costumul chiar acum. Est atit de frumoasa!!! Va multumesc, sunt atit de fericita. Cu stima, Nadja Germania, 19 Mai
Azi noi am primit costumul. Va multumesc tuturor din echipa dvs. Costumul este atit de frumos! Multumesc, Chloe Australia, 19 Mai
Am primit costumele vineri ,15-05-2010.Au fost toate 16.Vrem sa va multumim.Sunt deosebit de frumoase ,sunt superbe,peste asteptarile noastre. Eugen Onofrii, Romania, 17 mai, 2010
Copii au fost frumosi in costumele d-re si va trimitem o poza. Inna Bayer, SUA, 17 mai, 2010
Noi am primit costumele ieri. Ei sunt foarte frumoase si potrivesc perfect!! Inca o data va multumim pentru lucrul d-ra excellent!! In curind voi face o comanda noua. SUA 17 mai 2010
Asi dori sa va spun ca azi am primit costumul. Suntem incintati de el. Fiica mea nu are rabdare sa danseze in ea. Va multumesc, Rachel Marea Britanie, 13 Mai
Am primit costumul foarte repede. Va multumesc! Costumul este foarte frumos, si va multumesc ca ati facut-o cu rezerva! Sharon United Kingdom, 11 Mai
Eu asi dori sa va spun cite complmente noi am primit penrtu costumul, pe care d-ra ati facut pentru fiul meu George. El a luat locul intii la un concurs! Pe dinsul au invitat in Scoala De Balet in Australia! In curind noi vom apela la d-ra inca o data, pentru ca el va avea nevoie de costum de Nutcracker pentru o performanta in Queensland Youth Ballet. Cindi Bush, 10 mai, Australia
Am primit costumul si este foarte frumos – va multumesc pentru lucru rapid si expert!!!
Am primit absolute de frumoasa tutu pentru Jessica. Va multumesc mult pentru ca ati facut fiica mea atit de fericita. Costumul facut de dvs a fost mlt apreciata de noi si de alti din scoala de balet. Costumul a avut mare success. Va multumesc din nou pentru colaborare superba. Eu sunt mereu esitata sa fac comenzi prin internet, dar Benefis a acordat sprijin magnific. Va multumesc muuuuuuuuuuult pentru ca ati facut fiica mea Jessica sa zimbeasca. Sunt sigura ca ea va simti frumoasa, magica si vesela pe scena. Cu multa multumire si stima, Australia, 3 Mai, 2010
Azi eu am primit costumul. Este superba, si stiu ca fiica mea o sa fie multumita. Ea va imbraca costumul cu mindrie la concursul talentelor. Va multumesc mult pentru serviciul minunat. Voi incuraja altii sa incerce costume de la Benefis. Cu stima, Dorothy Armstrong, USA, 30.04.10
Asi dori sa va multumesc si echipa dvs pentru profesionalismul cu care faceti lucru dvs. Costumele sunt de calitate inalta si comunicarea era fantastica. Veti auzi pe mine probabil din nou in viitorul apropiat ca dansatorii viitori sunt mereu in cautare costumelor speciale. Va multumesc, Leanne, Australia 30.04.10
Va multumesc mult. Asi dori sa va spun ca citeva zile inapoi fiica mea a imbracat costumul cel rosu care ati facut si a cistigat concursul. Nu numai ca ea dansa bine, dar pentru ca si era frumoasa. Multe multumiri pentru toti. Leanne Australia, 27 Aprilie
Azi noi am primit rochia. Este frumoasa si se potriveste perfect. Instructorului ei de dans si Directorului artistic ii place costumul. Ia a spus ca de acum fiecare trebuie sa comanda rochii de la Benefis. Va multumesc mult pentru ca ati efectuat acest lucru atit de bine. Suntem foarte bucurosi. Va multumim inca odata. Mark SUA, 27 Aprilie