Clienții noștri
Noi am primit costum de balet si suntem foarte fericiti. Ii vine perfect. Va multumim. Michelle Anderson 24.12.2010
Am primit costumul azi, si este fantastic, si se potriveste perfect. Va multumim mult pentru ajutor si va dorim Sarbatori Fericite! Cu stima, Susan Willcock SUA, 14 Decembrie
As vrea sa va multumesc pentru articolul de cap "Lebada". L-am primit luni seara, marti l-am adus la scoala fiicei mele pentru a fi aprobat. Toti au fost inchintati, care datorita lucrului Dvs, ii vine fiicei mele foarte bine. Ne-au placut foarte mult penele folosite,şi captuseala moale, dar am fost deosebit de încântaţi să găseasim chirlige speciale care permit o fixare buna pe cap. Asta e exact ceea la ce am sperat,vă mulţumesc din nou pentru ajutorul Dvs! Am pus informatii despre site-ul dvs. la şcoală pentru alţi studenţi care poate au nevoie de costume de balet speciale sau piese pentru par si ei vor avea un personal profesionist şi o companie in care pot avea încredere. Multumesc pentru corespondenţă rapidă şi foarte profesionista ... Ati intors aceas comanda, care putea fi stresanta in una care a fost cu adevărat frumoasa. Vom fi foarte bucuroşi să rândul său sa revenim la Benefis pentru comenzi in viitore, cu entuziasm şi vom încuraja colegii noştri să facă acelaşi lucru! Laura Bortnick, USA, 08.12.2010
Costume au fost livrate si sunt superbe. Clientul meu este foarte satisfacut! Costumul meu este FORMIDABIL!! Va multumim inca odata!! Va trimit fotografia mea in costumul acest cu partenerul meu. Din nou ati facut un lucru superb!!! Sarbatori fericite! Patricia Storelli SUA, 7 Decembrie
Va multumim mult pentru costume. Au fost livrate azi in siguranta si arata superb. Cu stima, Catherine Ingebrigtsen Norway, 8 Decembrie
Am primit costumul astazi. Este foarte frumoasa si ii vine perfect fiicei mele. Va multumim poentru timpul acordat pentru a fi convinsi ca totul va fi pe masura fiicei mele. Sunt convinsa ca voi cumpara pe viitor costume de la Benefis Multumesc, Amy
Noi am primit costumele. Ele sunt foarte frumoase si le vin fetelor perfect. va multumim mult. va vom expedia o fotografie chind le vom decora. Lori
Am primit coletul astazi. Costumul este superb, minunat. Va multumesc pentru munca voastra! Kotomi
Costumele au sosit. Sunt superbe! Va multumim, va multumim, va multumim! Le iubim mult! Vom mai comanda costume de la DVS. Cu drag, Anne S. Richardson Dance Program Director
Vreau sa anunt ca am primit coletul. Eu si fiica mea suntem foarte inchintate! Este foartea frumos costumul. Va multumim foarte mult pentru lucrul facut intr-un tipm foarte scurt Inca odata va multumesc Samantha
Va anunt ca coletul a venit astazi. Costumul este foarte frumos, fiica mea este multumita. Cu siguranta in timpul apropiat vom comanda un alt costum. Cu drag Yvonne Handy
Coletul a venit ieri (16 noiembrie), suntem foarte multumiti. Lucru excelent si stofa frumoasa. Va multumim foarte mult. Acest costum este foarte pretuit. Cu drag, Louise Turk
Noi am primit coletul - toate costumele sunt superbe. Va multumim mult John Hill
Va multumim mult pentru costume extraordinare! Costumele au fost livrate azi dimineata si sunt foarte frumoase. Va multumim mult dvs si personalului dvs pentru lucru care ati facut. Cu stima Natalie Krapf 2 Noiembrie, Marea Britanie
Va multumim pentru ajutor - costumele sunt livrate si sunt excelente. Ne gindim la viitor, si suntem siguri ca vom contacta din nou cind vom avea performanta in 2011. Cu stima, Vicki Grey 31 Octombrie, Australia