Clienții noștri
Am primit un tutu la urmatoarea zi şi este frumos! Acaciei si mie ne place foarte tare, şi o potriveste perfect. Dacă Acacia va avea nevoie de un alt costum in viitor, va vom neaparet contacta din nou! Sherrie Courtney, 25.03.2011 Vă mulţumim pentru munca ta minunata!
Eu am primit rochie! Va multumesc mult!!!Tutuul este foarte frumos!
Buna ziua. Va multumim pentru tot. Fetele au fost foarte incantate. Au fost si la concurs. Acum astept si eu niste poze de la parintii care au fotografiat. De indata ce voi intra in posesia lor va voi trimite negresit. Cu stima, Monalisa Gheorghiu Romania, 24 Martie
Va multumim mult pentru un costum minunat. Cf si primul care l-am comandat (alb) el este fantastic. Merci. Cu stima, Simone Schwerin Germania, 21 Martie
Am primit tuturile citeve saptamini in urma! Am foast foarte multumita de viteya de livrare si ambalare. Ei se potrivesc foarte bine si sunt exact sei pe care speram sa vad. Ati indeplinit un lucru foarte bun! Va multumesc inca odata pentru ajutorul Dvs si lucru minunat. Va voi recomanda oricui cine va cauta costume de calitate. Rachel Gonsalves, 20.03.2011
Buna!Eu am primit pachet in siguranta si rapid.Costumul ma potriveste perfect.Sunt multumit nu numai cu calitatea productiei Dvs. ci si cu serviciile prestate.Eu o sa comand alte producte de la Dvs. in curind. Va multumesc mult!
Am primit un costum Esmeralda pe care l-am comandat şi este uimitor! Multumesc pentru ajutor cu aceaste comanda. Deanna Robinson 16.03.2011
Ieri am primit tutu, multumesc. Ea este absolut minunata, chiar mai bine decât am crezut. Vă vom trimite în curând o fotografie. Multumesc inca odata. Samantha Ferguson 15.03.2011
Mie si fiicei mele \ costumul a placut foarte mult, el se potriveste perfect si o sa fie bun pentru anul viitor.Calitate e excelenta,avind in vedere pretul(fara costul de livrare).Din pacate sunteti foarte departe de noi.Miine voi arata costumul profesoarei noastre de classica,cred ca ea de asemenea vor aprecia calitatea costumului. Multumim mult! Cu respact, Анна Якимова
Am primit ieri costumul. Ati facut un lucru minunat! Eu si fiica mea suntem incintati. Va multumim inca odata pentru serviciile extraordinare. Cu stima Isabelle Doré Canada, 11 Martie
Vă mulţumim pentru tutu voastra frumoasa! După ce am văzut calitatea incredibilă a tutu, am decis deja că vom deveni clienţii fideli de companiia "Benefis". Tutu o potriveste perfect şi nu este nevoie de nici o ajustare! Seth Miller, 04.03.2011
Costumul se potriveste foarte bine. Multumesc inca odata! Patrick Notaro 02.03.2011
Noi am primit costume in timpul vacantei de februarie. Ei arata superb. Noi inca nu i-am masurat, cu exceptia coletului pentru baiat, pe care noi l-am folosit pentru foto la poster. Coletul se potriveste baiatului minunat. Eu o sa pastrez legatura cu Dvs ca sa va povestesc cum se potrivesc alte costume, dar acum, sa stiti ca noua ne-au placut foate mult. Multumesc, Brooke France, 1 Martie
Am primit costumul si este superb Va multumesc mult de tot Miu Ana 01.03.2011
Fusta de balet a sosit azi! Noi nu putea să creadă că a ajuns aici atat de repede! Este superb, pur si simplu superba! manopera detaliată este uimitor. Ne place tot ce ai făcut pe ea. Vă mulţumim! Mulţumesc, de asemenea, pentru geanta pentru costume. Am fost destul de cauză cu privire la modul de transport acestui costum, asa ca au fost incantati pentru a vedea sac inclus cu tutu. Asta a fost foarte frumos din partea ta - vă mulţumesc! Acesta a fost o adevărată plăcere să lucrez cu tine. Aş fi fericit să scrie o scrisoare de recomandare, în cazul în care ar fi de ajutor. Aţi fost atât de uimitor pentru a ne ajuta să obţinem acest balet atât de repede - şi este atât de foarte frumos! Am fost impresionat de cât de mult vă rugăm să încercaţi să vă clienţii dumneavoastră. Vă vom trimite poze cu fiica noastră poartă tutu la YAGP. Cred ca vei fi fericit atunci cand le vezi! Vă mulţumim din nou. Aştept cu nerăbdare să rămase în contact. 19.02.11 USA