Clienții noștri
Doar vreau sa va multumesc din suflet! Costumul este perfect! Mili este o domnita foarte fericita. Marea Britanie.
Va rog, sa le multumiti pe croitoresele voastre pentru munca excelenta asupra costumului de balet, ce recent am procurat-o pentru fiica mea Felicity. Costumul de balet este uimitor si a ajuns cu bine si se potriveste excellent fiicei mele. Asteptam cu nerabdare performanta ei. Va multumim inca odata pentru ajutorul vostru si pentru costumul minunat. Cu stima, Roslyn and Felicity King Australia
Costumul meu a ajuns, si eu sunt foarte multumita de el. Va voi trimite niste fotografii din spectacol cand le fac. Hannah Berman, 29.08.2011
Am primit coletul cu tutu-urile şi salopete astăzi. Va multumesc foarte mult pentru tot. Tutu-ul este excelent si se potriveste fetei perfect,si calitatea lucrului este pur şi simplu superb. Fata este încântata de totul ce am primit. Director al ansamblului este de asemenea uimita. Va multumim inca odata pentru placere care am avut de coletul. Maria Cudin, 26.08.2011
Buna ziua, Tatiana, As vrea sa va dau de stire ca costumele au sosit ieri cu succes. Ca si intotdeauna sunt minunati! Multumesc frumos! TP
Salopetul a ajuns astazi, si lucru este excelent. Patrick Tan, 25.08.2011
Eu deja am primit coletul, multumesc mult.Costumul e superb si se potriveste ideal,multumesc inca o data, sunt incintata de el. Jill
Drag Benefis Noi nu demult am primit costumul fiicei mele, si ea la masurat.Costumul e superb! El arata superb si e efectuat minunat! Ambelor ne place culoare ildes aleasa, si alegerea culorii pentru decor. Taietura de la fusta, este o decizie minunata pentru ca fiica sa se miste liber. Fiica mea a fost asa de excitata,masurind costumul,era asa de fericita si frumoasa. De la un client satisfacut
Am vrut sa va transmit o fotografie a fiicei mele Madelyn in costumul cusut de voi. Am fost foarte surprinsi cind oamenii se apropiau si ne intrebau de unde l-am procurat si cit este el de frumos! Toti de la festivalul Eisteddfod, la care Madelyn a participat, se apropiau de noi si comentau cit de frumos era costumul. Va multumim, suntem foarte fericiti! Sharon and Madelyn Halouvas 13.07.2011 Warrnambool. Australia.
Buna ziua! am primit azi costumul! E minunat! Vom comanda costume de la voi in viitor numaidecit!!! Щербенко Ольга 08.07.11
Salut! Am primit costumul! E minunat! Va multumesc foarte mult! Nu am rabdare sa mai comand ceva de la Dumneavoastra! Kellie Clarkson 01/07/11 Kellie Clarkson 01/07/11
Am primit costumele in stare buna si se potrivesc de minune. Va multumim inca o data!!! Lia van Ettekoven 28.06.11 Lia van Ettekoven 28.06.11
Am primit costumeul saptamina trecuta si ieri balerina l-a masurat. El arata foarte bine, mai ales cind balerina danseaza in el!!! Va multumim pentru lucrul Dumneavostra rapid si profesional! Jutta Holzerbauer 24/05/11
Va multumesc foarte mult!!!! Am primit astazi coletul. Am si destul timp sa-l probez la repetitii. Daca voi avea poze reusite de la concurs, vi le trimit numaidecit!!!Екатерина Митюшкина. 06.07.11 Екатерина Митюшкина. 06.07.11
Multumesc foarte mult,am primit tiara.Livrarea a fost rapida.Bravo!!!!Eriko Osaki 28.06.11