Clienții noștri
Chiar acum am primit costumul si este extraordinar!!! Costumul ii vine perfect fiicei mele. Noi sintem in nerabdare s-o vedem in variatia in februarie. Eu va voi trimite poze. Voi recomanda cu siguranta compania Dvs dansatorilor din echipa ei de ballet, dace deasemenea participa si astept cu nerabdare sa facem din nou afaceri impreuna cu Dvs. Cu stima, Ginger и Sarah Sneltjes
Am primit coletul astăzi. Tutu este foarte frumoasă şi mărimea a coincis ideal! Suntem recunoscători pentru munca Dvs. Detaliată şi deloc uşoară. Diadema la fel este impresionantă şi fiica mea a fost plăcut surprinsă de surpriză. Vă mulţumesc mult, Anne
Aş vrea să vă aduc la cunoştinţă, că am primit tutu după ce a staţionat în Newcastle de joi. Este atât de frumoasă, încât abia ne-am abţinut de la lacrimi, când fiica a îmbrăcat-o. Mackenzie (fiica) s-a îndrăgostit de tutu, care îşi merită pe deplin banii. Îmi pare rău doar că nu am comandat şi o geantă împreună cu tutu, fiindcă acum trebuie să caut una potrivită ca mărime. Vă voi trimite poze de la prima competiţie a ei, ca să o puteţi admira şi Dvs. Vă mulţumesc profund, aveţi un suport remarcabil şi cu siguranţă vă voi recomanda la fiecare interesat, fiind convinsă că vor dori să cunoască, cine ne-a cusut tutu. Mersi încă o dată.
Noi tocmai am primit itemul si este foarte frumos! Va multumim pentru lucru minunat! Noi cu siguranta vom comanda costume de la Dvs. La Multi Ani! Cu dragoste, Peter
Noi am primit costumul Giselle astazi – este foarte frumos si sta bine! Va multumim mult pentru livrarea rapida si pentru suportul Dvs. La multi ani!
Buna ziua! Tutu a ajuns azi la Franziska. Noi sintem incintatii, ea este extraordinara! Se aseaza foarte bine! Voi, fetelor, sinteti cei mai buni! Cind vom decide sa cumparam din nou, vom cumpara precis de la Dvs! Va multumim! Anul Nou Fericit!
Ieri au ajuns tutu'rile si ele sint FRUMOASE! Cu siguranta vom face comanda la Dvs in viitor! Va multumim pentrг ещегд! Am primit Fuste de balet de nostru de ieri si sunt frumoase! Vom pentru siguranta cu tine in viitor! Va multumim pentru totul!
Costumul a ajuns si este extraordinar. Arata frumos pe figura. Multumesc mult!!! Eu bineinteles voi plasa comanda in viitor. Va voi trimite poze in Ianuarie dupa performanta. Va multumesc mult pentru profesionalismul Dvs. Craciun Fericit!
Toate cele trei fiice ale mele s-au indragostit in costume. Cea mai mare fiica mea a facut o poza pentru Dvs. Pace si Dragoste,
Numai ce am primit coletul. Costumele sint absolut frumoase! Mulca remarcabila! Va multumesc foarte mult pentru livrare in timpul promis! Saptamina viitoare va voi trimite pozele… Va multumesc inca odata!
Da, am primit comanda mea miercuri, dar n-am avut timp sa va scriu atunci. Eu sint uimit de calitatea lucrarii Dvs, costumul este de calitate inalta, se aseaza bine, dar imi voi verifica masurile pentru viitoarea comanda. La revedere,
Astazi noi vom dansa pentru prima data in costume de Benefis la repetitie. Voi face fotografii si video. Fiul meu zice ca tunica lui este atat de confortabil, il vrea sa-l poarta toata ziua. Sintem nerabdatori sa plasam comanda din nou! Multumesc.
Chiar acum Am primit costume, si sunt bine facute. Costum tunica este perfect. Sint in nerabdare cind partenera lui va purta coletul. Va vom trimite mai multe fotografii cu ele doua. Multumesc.
Am primit costume, ele sunt foarte bune.
Am primit costumul in dimineata aceasta. Este atit de frumos, va multumesc mult. Este un cadou de craciun si neaparat va voi trimite niste fotografii dupa craciun. Multumesc mult mult!