Clienții noștri
Emma isi iubeste costumul sau. El sta foarte bine, si toti invatatori de balet au fost incantati de costumul.Va multumesc inca odata.20.04.12
Am primit costumele saptamana trecuta. Toate costumele sunt extraordinare! Multumesc. 18.04.12
E foarte frumoasa si sade perfect. Va multumesc muuuuuult! 16/04/12
Diadema e foarte frumoasa!!! Va multumesc mult. 13/04/12
Am primit-o chiar acum... Doamne, e atit de frumoasa, va multumesc foarte mult, wow, sunteti minunati.12/04/12
Tutul a ajuns in siguranta astazi. El este frumos! Multumesc foarte mult! Noi suntem foarte fericiti! 10.04.12
Am vrut doar sa va anuntam ca am primit costumul nostru marti, in stare perfecta si se potriveste frumos. Am de gand sa dispun o alta comanda in septembrie. Multumesc pentru tot de ajutorul dumneavoastra. 29.03.12
Am primit colet.Diadema si diadema sunt foarte frumoase. Va multumesc si cele bune , Zhanna 29.03.12
Va multumim pentru e-mail - Am primit costumul si este frumos. Noi va vom trimite fotografii de performanta, care la avea loc pe data de iunie 1-2. Va multumim! 29.03.12
Tutu este frumos. Exista trei alte doamne de la studioul meu, care au comandat de la Benefis. Vom face o fotografie de grup si il voi trimite voua. Multumesc, Vanessa 25.03.12
Da. Noi am primit costumele si ele sunt frumoase! Eu trebuie sa va spun ca experienta mea cu Benefis a fost absolut minunata si l-am recomandat nebun la toti prietenii mei si profesori. Va multumesc foarte mult si va trimit fotografii mai tarziu. 5.03.12
Totul a lucrat foarte bine!Rochia este uimitoare! Absolut minunata! Fiica mea si profesorul ei de dans sunt foarte entuziasmati, mai entuziasmati despre dans pe care acum il pot vedea, munca lor in costumul! Va multumesc foarte mult! 5.03.12
Noi am primit costumul ieri. Suntem foarte mulţumiţi de costum. Fustă, stătea bine. Vă mulţumim pentru costumul frumos. Fiicei mele îi place la nebunie şi aşteaptă cu nerăbdare concursul ce va avea loc luna viitoare. 28.02.12
Am primit costumele azi dimineata. As vrea sa multumesc croitoresele voastre pentru lucru lor formidabil. Costumele noastre sunt foarte frumoase! Ati facut un lucru extraordinar. Va multumesс mult inca odata pentru tot!! Cu respect, Stephanie
Noi credem ca costumul si diadema sunt superbe. Eu am sigura ca diadema se va potrivi perfect si este exact asa. Noi mergem la semifinala concursului YAGP din San Francisco saptamina aceasta. Eu imi aduc aminte cum un costum frumos te poate stimula de a dansa mai bine. Sunt sigura ca Aubrey in costumul Dvs,cu adevarat se va simti ca fiica lui radji. Va multumim pentru serviciul excelent si lucrul superb. 22.02.12