Clienții noștri
doar azi ei mi-au inmanat costumul. Tutu-ul este foarte frumos, imi place foarte mult şi studentului meu. Marimea este corecta.Costumul de balet se potriveste perfect studentului meu. Va multumesc pentru lucrul excelent a croitoreselor, pentru rabdarea care au avuto cu mine. Eu voi trimite o fotografie în curand. Sunt fericita ca am colaborat cu dvs, va asigur ca voi face si alte comenzi. Cu cele mai bune urari, Matilde Marciano
Am primit coletul in stare buna. Va multumesc pentru profesionalismul si calitatea produselor dumneavoastra. va multumesc cordial Isabelle Proudhon
Costumele sunt foarte frumoase si fermecatoare si se potrivesc bine fetelor, cu toate ca nu toate costumele am vazut. Costumele sunt foarte frumoase si dragute!
Va multumim! am primit tutu-ul in conditii foarte bune si in siguranta. Este absolut minunat! Se potriveste perfect! Voi nu ati putut sa faceti un lucru mai frumos! Va multumesc foarte mult! va vom trimite fotografii de la performanta! Va multumesc foarte mult!
Am primit rochiile si ele sunt frumoase! Va multumesc foarte mult pentru toata munca grea si maiestria dvs remarcabila. Va multumesc foarte mult!
Costumul a ajuns astazi, este absolut minunat. Se potriveste perfect si arata uimitor. Va multumim din nou pentru experienta dumneavoastra si pentru maiestria excelenta. cu stima Michelle
Da, costumul este frumos şi ii face pe dansatorii nostri sa arate foarte bine.Vă mulţumim! Janet Neyrey
Buna ziua, Imi pare rau ca nu am trimis o fotografie cu fiica mea in tutu-ul ei frumos de balet, pe care l-ati efectuat pentru ea. Ea il adora absolut ca si altii. De fiecare data cand danseaza la concursuri, ea primeste comentarii minunate din partea juriului. Si-a meritat pretul si maiestria voastra este uimitoare. Multumesc, Viviana Lucy.
Buna ziua, Am vrut doar sa spun ca am primit costumele barbatesti a fiilor nostri si suntem foarte fericiti din nou de maiestria produselor Benefis. Multumesc, Jennifer Coppa
Da, tutu a ajuns în stare bună. Este excepţional de frumos! Vă mulţumim încă o dată pentru executarea unui costum frumos, Lisa
Da, l-am primit cu o zi inainte de spectacol. Este minunat si se priveste frumos pe scena. Va multumim! Cu stima, Jasmine L. Nikitenko, Directorul artistic
Da, am primit costume frumoase si le iubim. Ei sunt chiar uimitoare, si dansatoarele se simt ca niste printese, atunci cand le poarta.
Imi pare rau ca nu v-am contactat mai devreme, tutu a ajuns şi este absolut frumos. Va multumesc foarte mult, noi chiar apreciem munca voastra grea. Voi incerca si va vom trimite o fotografie cu fiica mea in tutu. Voi recomanda compania dumneavoastra altor parinti de la scoala noastra de dans. Mulţumesc din nou. Cu cele mai bune urari, Cheryl Johnson
Va multumim, tutu este frumos. Eu va voi trimite o fotografie în scurt timp a fiicei mele în tutu. I se potriveste excelent! Salutari, Yvonne Handy (Australia)
Tutu-ul a ajuns saptamana trecuta, este extraordinar, se asaza minunat pe balerina.26.04.12