Clienții noștri
"Am primit 2 jachete astazi (P0405 si Po406) va multumesc foarte mult, ele arata minunat ! Baiatul le va proba maine. " 25.02.2013
Ador costumele! Am probat toate cele trei costume si ele sunt magnifice !!! Sunt bucuroasa de ele ! 23.02.2013
"A ajuns tutu-ul...este superb foarte frumos nu am cuvinte!!!! Il ador!! Noi va multumim ca ne-ati ajutat si aveti niste croitorese foarte bune!!! Va multumim! Ma bucur ca totul este bine!! Este extraordinar!!!!!!" 20.02.2013
"Draga Tatiana si ceilalti angajati ai Companiei Benefis, De abia am primit costume de care niciodata nu am vazut! Stofa si material superbe si ii vine fetitei mele perfect. Sunteti adevarati magicieni ! Serviciul Dvs este excellent si sa nu faceti schimbari in asta. Vom mai comanda de la Dvs si vom spune despre Dvs tuturor prietenilor nostri din balet. Va multumesc inca odata si sigur transmiteti multumirile noastre intregii Dvs echipe. " 20.02.2013
Am primit costumul fetitei mele (F0042). Este frumos!!! Va multumesc pentru munca grea depusa la crearea lui !!! 16.02.2013
"Costumul a venit si este frumos. Va multumes tare mult. " 12.02.2013
Am primit tutu-ul miercurea trecuta. Tutu-ul este perfect in totalitate si ceea ce am vrut. Multumesc iarsi croitoreselor pentru lucrul lor excelent. 12.02.2013
"Am primit Costumul Tarancei (P0506). Totul e perfect. Costumul e dragut!! Va multumesc tare mult!!!" 10.02.2013
Va multumesc pentru tutu-uri si ingaduinta Dvs in ceea ce priveste masurile. Am primit tutu-urile luni pe 28, exact la timp pentru o sesiune de instruire marti pe 28, asa ca a fost grozav. Fetele au fost emotionate vazand tutu-urile care le-au placut enorm. Sarma a fost incantata de design, ca se potriveau si de constructia costumelor. 04.02.2013
Costumele au venit azi dimineata si sunt frumoase. Datorita venirii promte a costumelor dansatorii au performat in ele la gala de deschidere a festivalului nostru de opera. Acesta a fost un un bonus publicitar pentru spectacolul nostru din week-end. Va multumesc ! 31.01.2013
"Am primit costumul Giselle (P0501A) ieri. E frumos si tutu-ul nu este pufos asa cum am cerut. Sotia, fiica mea si eu suntem foarte satisfacuti de lucrarea terminata. Va multumesc inca odata si cand voi avea ocazia va voi trimite poze cu fetita mea imbracata in tutu. Un An Nou fericit !"05.01.2013
Craciun fericit Compania Benefis !! Frumosul costum a ajuns in ajunul Craciunului. El este foarte frumos si arata foarte bine. Cu totii ne bucuram sa il avem si va multumim mult pentru ajutor. Va dorim un Craciun fericit si un An Nou fericit! Va multumim!
Am primit Tutuurile! Ele sunt atât de frumoase! Va multumesc foarte mult. Așteptăm cu nerăbdare de a comanda din nou anul viitor. 02.11.12
Am primit tutu ieri! A fost foarte frumos! Îmi place!! Am făcut repetiții astăzi in acest tutu. toată lumea din companie mi-a spus ca tutu e foarte frumos. Mulțumesc mult. Aștept cu nerăbdare să va văd din nou! vă mulțumesc, din nou 01,11,2012
Am primit tutu ieri. E foarte frumos. Vom fi capabili să-l aratam la Concursul International de Balet, care va avea loc de vineri pana duminica.30.10.2012