Clienții noștri
Am primit costumele astăzi. Sunt incredibil de frumoase. Eu sunt foarte multumita de design şi calitate.Va multumesc foarte mult pentru tot ajutorul vostru. Rose Cheung, 03.06.2011
Tutu-ul a ajuns si fiica mea este incantata! Corsetul se potriveste bine si este putin loc pentru crestere si decor pe tutu va arata frumos pe scena. Emma Garner, 31.05.2011
Aş dori să vă informez că eu sunt foarte satisfacuta de tutu-ul meu frumos. Neaparat voi cumpara la compania voastra in viitor. Echipa voastra este foarte profesionista, rapidă şi minunata. Vă mulţumtsc din nou pentru că ati făcut totul atât de repede şi bine. Adeline Pastor, 23.05.2011
Costumul a sosit luni. Calitatea este excelenta, costumul este frumos si se potriveste perfect studentei. Eu si studenta mea suntem foarte fericiti. Matilde Marciano, 19.05.2011
Am primit costumurile ieri. Ei se potrivesc aproape perfect si arata adevarat frumos. Alexandra Eberle, 10.05.2011
Va multumesc pentru tutu-ul. El a fost livrat in siguranta si se petriveste a tinerei balerinei foarte bine. Enno Poppen, 10.05.2011
Eu doar am primit costumul si sunt foarte multumita de ceea ce voi ati facut. Multumesc Michela Vicentini, 27.04.2011
Tutu-ul a ajuns saptamina aceasta. El este mununat! Tutu-ul o place Grace si ea arata foarte frumos in el! El se potriveste ei si stilul ei de dans perfect si se potriveste bine dupa marime. Va multumesc penrtru atat de magnific tutu, el este foarte special. Katrina Bowen, 23.04.2011
Tutu-ul a ajuns ieri si suntem foarte multumiti cu el. El este foarte frumos şi mă bucur că am făcut comanda aceasta. Vă mulţumesc foarte mult pentru atat de rapida executarea comenzii aceste. Tanya Acevedo, 15.04.2011
Noi am primit tutuul si este minunat. Fiicei mele ii place foarte mult si se potriveste perfect. Eu am aratat tutuul tuturor prietenilor mele si ei au fost uimiti de frumusetea lui, chiar profesorea fiicei mele crede ca este simpatic. Va multumesc pentru ajutorul vostru. Noi neaparar o sa achizitionam toate tutuurile viitoare numai de la voi.
Coletul Dvs a sosit ieri in timp perfect! Wow,rochia arata minunat si se potriveste perfect!Va multumesc din tot suflet,fiicei mele ii place foarte mult si ea cu nerabdarea asteapta zi de spectacol! Masteria si calitate sunt de cel mai inalt nivel, cusatoresele Dvs. au facut un lucru nemaipomenit!Imi place materialul si culorile,arat exact ca pe saitul Dvs. Floricele pentru par se potrivesc ideal si broderie pe husa este foarte eleganta! Va multumesc foarte mult pentru ajutor si sfaturile Dvs - si neaparat voi cumpara de la voi in viitor!
Numai am primit costumurile. Sunt absolut incredibile!!!! Ce lucru minunat!! Va multumesc foarte mult si multumesc cusatoreselor voastre. Stephanie Leveque, 08.04.2011
Minunat,fetei mele au placut tutu-urile foarte mult!Va multumesc ca ati putut sa faceti ziua ei si mai frumoasa!
Noi am primit tutu-ul nostru saptamina aceasta si am fost foarte fericiti.Tutu a depasit asteptarile noastre. Costumul este frumos cusut şi perfect proiectat si este exact cel pe care-l am dorit. Fiica mea este foarte fericita! Noi vă mulţumim sincer pentru profesionalismul şi atenţia asupra detalii. Nu pot exprima cât de mulţumiţi suntem de tutu-ul cusut şi voi recomanda cu placere compania dumneavoastră şi servicii voastre tuturor pe cine stiu. Sharon Halouvas, 03.04.2011
Azi am primit costume. Sunt excelente!!! Va rugam sa-le multumiti tuturor care au participat in efectuarea acestui proect. Eu voi trimite poze de la spectacol. Va multumim mult. Kristina SUA, 31 Martie