Clienții noștri
Va multumesc mult. Am prmit costumul, si este foarte frumos!!! Luni vom avea spectacol, deci eu voi reusi sa infrumusetez costumul le weekend! Voi trimite poze. Inca odata va multumesc pentru ajutor si serviciile fantastice. Liz Rogers SUA, 17 Februarie
Am vrut doar sa va spun cat de uimita am ramas de munca Dvs! Totul, pana la ultimele detalii sunt uimitoare pe aceste costume. Nu am vazut niciodata astfel de lucrari frumoase din toata viata mea. In toti anii mei de dans am purtat si am avut mai multe costume de balet personale a facut pentru mine si nimic nu se compara cu munca croitoreselor voastre! Va multumesc foarte mult pentru a face fetele mele sa arate mai bine decat le-am vazut eu vreodata. Vom fi cu compania dumneavoastra in viitor pentru toate costumele de balet de care vom avea nevoie. Acum ca am vazut munca Dvs persoanal, nu am sa mai plec in alta parte. Inca o data va multumesc din nou foarte mult. Eu nu va pot reda, cat de recunoscatoare va sunt pentru serviciul Dvs rapid si de calitate deosebita. Jessica Odasz
Va multumesc, noi am primit costume ieri, si ei o place foarte mult. Kristin Boncaro 11.02.2011
Eu doar am primit tutu si este intreaga si nevătămata. Ea este absolut frumoasa! Va multumesc foarte mult pentru serviciu vostru minunat. Patrick Notaro 10.02.2011
Vreau sa va spun ca tutu fiiсei mele este perfecta pentru ea. Totti in studia ei nu pot crede ca voi ati facut o in timp atat de scurt si ca este atat de frumoasa! Mary Kay DesRoche, 03.02.2011
Costumul este incredibil.Vă mulţumim pentru profesionalismul si calitatea de costume de dumneavoastră. Isabelle Proudhon 03.02.2011
Noi am primit ieri coletul prin DHL; va multumim foarte mult pentru atentia Dvs fata de timpul limitat pe care l-am avut. Costumul este minunat si perfect se potriveste. Suntem foarte multumiti de calitatea excelenta a executarii si materiilor. Va vom trimite poze de la repetitii si spectacol. Va multumim foarte mult! Asteptam cu nerabdare sa mai colaboram cu Dvs! Emilia Vasnin SUA, 2 Februarie
Va scriu să vă mulţumesc pentru costume minunate ale companiei dvs., legate pentru fiicele noastre într-un timp scurt. Noi niciodată nu am văzut astfel de costume frumoase si bine cusute! Noi credem că costume frumoase le-au făcut dansa chiar mai bine decât înainte!
Am primit doar un tutu de fiica mea ei şi tutu e frumoasă! Vă mulţumesc foarte mult! Voi reveni la voi din nou!
Tutu sunt mult mai frumoase decat pe site-ul web. Sunt impresionată de serviciu şi calitatea de tutu. Mulţumesc mult. Eu doar nu pot să cred că ele sunt atât de frumoase! Vă asigurăm, că vom carte la voi în viitor şi să spun despre compania voastră tuturor celor care întreabă unde am cumparat tutu. Toate fetele au încercat ieri tuturile lor, şi pentru fiecare dintre ei un tutu stă perfect. Croitoresele voastre sunt incredibili! Eu nu pot să vă spun cât de fericiţi suntem noi!
Va multumesc. Toată comanda a ajuns în stare bună pe 20 joi. Comanda a depăşit aşteptările în calitate şi manoperă, da, eu sunt foarte fericită.
Am primit coletul, şi totul era ok, v-aţi isprăvit de minune. Costumele sunt foarte frumoase. Costumele au ajuns exact la timp pentru repetiţiile noastre. În câteva săptămâni eu vă voi trimite nişte fotografii de la spectacol.
Am primit tutu. Este frumoasa şi arată exact ca la imaginea de pe site-ul. Jerry, 04.01.2011
Am primit costumul, este frumos şi se potriveşte perfect. Angie Kurosaka 1.01.2011
Va multumesc pentru livrarea tutu. Sunt foarte multumita de produsul acesta. Beverly 29.12.2010