Catalog
Distribuție

✨Lansarea Colecției Harmony: Bucură-te de -50% reducere la toate body-urile și hainele de dans!Cumpără acum!

Clienții noștri

Acest site este protejat de reCAPTCHA și Google Politica de confidenţialitate şi Termeni şi condiţii.

M
Michael Frith
16 decembrie 2023

Am primit coletul care mi-ati trimis cu costumul de balet F 0045b. Imi place resultatul foarte mult si sede perfect. Va multumesc frumos si cu stima, Michael

D
Diane Withee
16 decembrie 2023

Numa ce am primit costumul de Giselle. El e formidabil! Ne place noua foarte mult! Si tuturor care le-a vazut deasemenea. Stiu ca fiica mea va dansa frumos in el! Va multumum mult!!! Desigur vom spune tuturor despre lucru vostru splendid. Va multumim inca o data, Diane Withee 21 iunie, 2009

T
Toni Pimble
16 decembrie 2023

Fuste tutu au sosit astazi. Eu am dispachetat colet si tot e in ordine. Va rugam frumos sa multumiti pe cosutorese d-re pentru lucrul splendid. Toni Pimble Artistic Director Eugene Ballet 23 iunie, 2009

J
Jessica Danahy
16 decembrie 2023

Astazi eu am primit tutu. Va multumesc foarte mult pentru ca am primit-o asa de repede! Tutu este frumoasa si lucrarea manuala este de o calitate excelenta. Eu o iubesc, si astept sa mai fac niste comenzi de la d-ra in viitor. Va multumesc, Jessica Danahy, SUA, 17 iunie, 20009

L
Lindsay Cross
16 decembrie 2023

Eu am primit costumul astazi si imi place foarte mult. El este précis cum l-am imaginat si el imi convine perfect! Va multumesc foarte mult! Lindsay Cross, SUA, 27 mai, 2009

A
Anne Fairgrieve
16 decembrie 2023

Noi am primit tutu ieri si consideram ca ea este absolut frumoasa si sede foarte bine. Va multumim pentru ajutorul d-ra. O zi placuta, Anne Fairgrieve, Marea Britania, 22 mai

J
Jenna Charron
16 decembrie 2023

Eu am primit tutu ieri si ea este frumoasa si perfecta! Va multumesc mult! Jenna Charron, Canada, 21 Mai

16 decembrie 2023

H
Hana Svabenska
16 decembrie 2023

Azi eu am primit tutu! Va multumesc mult pentru frumoasa tutu! Eu sunt foarte fericita si nu astept cu nerabdare perfomanta mea. Eu nu pot inceta sa-l admir costumul. Lucrul d-ra este intradevar perfect! Si va multumesc pentru livrarea rapida. Multumesc! Toate cele bune! Hana Svábenská, Czech Republic, 29th of April

L
Leanna Meliotes
16 decembrie 2023

Aşi dori să vă mulţumesc pentru o Tutu Foarte Frumoasă!!!! Aţi făcut un lucru minunat! Vă mulţumim mult!! Leanna Meliotes, SUA, 15 Aprilie

G
Gemeline Calingo
16 decembrie 2023

Am primit colet. Vă mulţumesc mult – costume arată minunat, şi noi aşteptăm cu nerăbdare să colaborăm cu D-stră în viitor! Cu stimă, Gemeline Calingo, SUA, 15 Aprilie

A
Amy L. Gosnell
16 decembrie 2023

Ne pare rău că nu v-am trimis măsurile la timp. Dar cu toate acestea, costumul tocmai a ajuns, şi se potriveşte perfect pentru balerina mea. Ea este absolut minunată, şi noi vom comanda mai mult de la D-stră în curînd. Vă mulţumim încă odată pentru calitate excelentă şi serviciu minunat! Cu stimă, Amy L. Gosnell, Columbus School of Music and Dance Director, SUA, 15 Aprilie

V
Valentin Sava
16 decembrie 2023

Am primit rochita vineri cu DHL, este foarte frumoasa si fetita este fericita. Va multumim mult pentru rapiditate . La revedere. Valentin Sava , Romania, 13 Aprilie

J
Jim Shevciuk
16 decembrie 2023

Vă mulţumim foarte mult- azi dimineaţa am primit costumul- este excelent. Natalia a fost foarte mulţumită! Costumul este ideal – de seară a fost prima repetiţie generală, mai tîrziu săptămîna aceasta ea va efectua solo în acest costum!!! Noi dorim să vă mulţumim şi dumneavoastră şi personalului dumneavoastră pentru o tutu excelentă!!! Nu pot să cred că am primit-o atît de repede!!!!! Vă mulţumim mult încă odată- profesoara mea de balet deja vorbeşte la pregătirea de costume pentru saptamana viitoare- tutu a plăcut la toată lumea!!!!!!!!!! Vă mulţumim încă odată Khrytos Voskrys! Cu cele mai bune urări şi cu maremulţumire, Jim Shevciuk, 7 Aprilie, Canada

M
Mariana Bodea
16 decembrie 2023

Am primit costumul este foarte frumos si va multumesc foarte mult. Pe viitor voi mai apela la serviciile dumneavoastra ,sunteti foarte seriosi si promti,o sa va recomand si altora. La revedere! Ozi buna! Cu stima Mariana Bodea! Mariana Bodea, Romania, 4 aprilie