Clienții noștri
„Noi am primit tutu ieri, la numai 24 de ore dupa ce ea a fost trimisa. Ea este perfecta, tocmai asa cum speram sa o vedem. Va multumim din suflet!” 30 – Aprilie – 2007
Va multumesc! Eu numai ce am primit costumele si ele arata fantastic! Inca o data va multumesc pentru eforturile si profesionalitate Dvs.! 27 – Aprilie – 2007
Astazi comanda noastra a ajuns la destinatie, si noi suntem absolut uimiti de calitatea inalta a costumelor. Rochia rosie in stilul rusesc se potriveste ca o manusa fiicei mele - chiar si ciubotele se potrivesc ideal! Va multumim pentru lucrul manual excelent si costume atit de frumoase.” 24 – Aprilie– 2007
„Bunaziua,De curind am primit comanda si sunt atit de uimita de frumusetea ei! Parura este foarte frumoasa, toata ziua o purtam, si sunt atit de entusiasmata sa o port. Va multumesc mult petru deservirea rapida si minunata.” 24 – Aprilie– 2007
„Va multumim pentru ca ati reusit sa finisati lucrul asupra executarii costumelor inainte de repetitie generala. Tomar si eu apreciem la un nivel inalt timpul si efortul ce ati dedicat executarii comenzii.” 15 – Aprilie – 2007
„Am primit comanda ieri. Rochiile sunt foarte frumoase, ele se potrivesc perfect dupa marime si fetele le plac mult deoarece arata frumos in ele. Va multumim pentru un lucru efectuat atit de bine.” 13 – Aprilie – 2007
„Un mic mesaj, pentru a va spune ca tutu a ajuns astazi si ea este minunata. Acest costum este perfect pentru rol. Va multumim pentru un lucru ingenios implicat in procesul de creare a acestui costum splendid pentru noi si Sara. Pentru ea este o placere sa poarte acest costum, ea se simte minunat in el. Dvs ati facut ceva fantastic pentru noi, costumul este o capodopera. Cind Sara danseaza in el ea se simte perfect si sigura pe sine!!! Va mutumim mult, mult!” 11 – Aprilie – 2007
Peste douazeci minute, dupa ce v-am scris ultima mea scrisoare noi am primit tutu pentru Nora. Aceasta este cea mai frumoasa tutu pe care noi am vazut vreodata! Nora striga de bucurie. O capodopera fantastica. Tutu se potriveste ideal dupa marime, nu luind in consideratie faptul ca noi v-am trimis masuri ce lasau de dorit in ceea ce priveste corectitudinea lor. Vom comanda la Dvs. neaparat in viitor. Va multumim pentru deservirea minunata. 08 – Aprilie – 2007
"Eu doream sa va scriu si sa exprim citeva cuvinte de multumire pentru tutu executata pentru fiica mea. Ea arata exact cum noi o imaginam. Va multumim pentru executarea comenzii intru-un termen atit de scurt. Fiica mea a aratat splendid in tutu la competitie si juriul a apreciat costumul cu comentarii pozitive. In viitor cind vom avea nevoie de un costum, cu siguranta vom vizita sit-ul companiei ‚Benefis’." 03 - Aprilie – 2007
"As dori sa multumesc pe toti care au participat la executarea costumului pentru Kaitlyn. Suntem atit de fericiti incit nu gasim cuvinte pentru a ne exprima fericirea. Costumul este foarte frumos si se potriveste minutat fiicei mele. Noi va multumim din suflet!" 03 - Aprilie – 2007
"Tutu numai ce a fost delivrata, ea este foarte frumoasa. Permiteti-mi sa va multumesc din tot suflet pentru o deservire excelenta. Va voi contacta in curind pentru a continua relatii de afaceri cu compania Dvs." 03 - Aprilie – 2007
"Tutu a fost delivrata miercurea trecuta, ea este splendida! Costumul se potriveste perfect si fiica mea este foarte fericita. Va multumim!" 02- Aprilie – 2007
"Noi am primit tutu atazi dimineata – ea este atit de frumoasa! Sunt placut uimita de calitate, de faptul cit de bine ea se potriveste si de un nivel inalt de deservire. Cu siguranta va voi recomanda tuturor prietenilor mei. Va multumesc pentru ajutor si sfaturi ce ne-ati dat – a fost o placere sa lucram cu compania Dvs." 02- Aprilie – 2007
"Va multumim frumos pentru tutu - e minunata. Suntem mult satifacuti de delivrarea rapida a comenzii noastre. Dvs. si toti cei care au lucrat asupra costumului ati facut o treaba buna. Transmiteti multumiri la toti ce au conribuit la crearea acestei tutu." 30- Martie -2007
"Noi dorim sa va spunem cit de mult suntem satisfacuti de tutu executata de Dvs. Am primit-o astazi si delivrarea a fost la un nivel foarte inalt. Noi va multumin pentru rabdare si ajutor, tutu este splendida! Fetita mea va fi onorata s-o poarte." 29- Martie -2007